ČNS Praha, 66. aukce

Marseille - medaile obchodní komory (založ.1599) b.l.

Položka 2486
Vyvolávací cena: 800 Kč
Docílená cena: 800 Kč

Pátek 11.9.2015, 22:00:00.

Marseille - medaile obchodní komory (založ.1599) b.l. - lodě na moři, maják, písmo / 3-řádk.nápis ve věnci, Sign.Dubois, Punc., Ag 35x35 mm, 21.785g, rys., pat.