ČNS Praha, 66. aukce

Liege 1905 - Světová výstava - tři postavy

Položka 2483
Vyvolávací cena: 200 Kč
Docílená cena: 240 Kč

Pátek 11.9.2015, 22:00:00.

Belgie

Liege 1905 - Světová výstava - tři postavy, opis a nápis / sedící Fáma s trubkou a měst.znakem, opis, Sign.BD, bronz 70 mm, skvrny, patina