ČNS Praha, 66. aukce

Španiel - avers úmrtní medaile 1946 (Ag 60 mm) -

Položka 2471
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Docílená cena: 1 900 Kč

Pátek 11.9.2015, 22:00:00.

Československo - medaile s portrétem T.G.Masaryka

Španiel - avers úmrtní medaile 1946 (Ag 60 mm) - poprsí zleva, vavřínová ratolest, opis, Sign., Nepunc., 73.791g, Fl.neuvádí, Nov1.neuvádí, pat. RR!

Zachovalost: 0