ČNS Praha, 66. aukce

Nesign. - dutá portrétní plaketa b.l. (cca 1930) -

Položka 2458
Vyvolávací cena: 500 Kč
Docílená cena: 500 Kč

Pátek 11.9.2015, 22:00:00.

Československo - medaile s portrétem T.G.Masaryka

Nesign. - dutá portrétní plaketa b.l. (cca 1930) - poprsí zprava, nápisy, zinkový plech 115x165 mm, Nov1.1.79a, vlas.škr., skvrnky, patina R!

Zachovalost: 1