ČNS Praha, 66. aukce

Medaile Společnosti pro Všeobecnou výstavu - pražské

Položka 2449
Vyvolávací cena: 400 Kč
Docílená cena: 400 Kč

Pátek 11.9.2015, 22:00:00.

Praha - medaile Všeobecné československé výstavy 1991

Medaile Společnosti pro Všeobecnou výstavu - pražské budovy, vročení/ Průmysl. palác, emblém, opis, Sign. JCS, Punc., zlac.Ag, 32.256g, etue, certifikát č.93