ČNS Praha, 66. aukce

Zeman - obnovení budovy mincovny 1998 - biskup Karel

Položka 2299
Vyvolávací cena: 600 Kč
Docílená cena: 1 100 Kč

Pátek 11.9.2015, 22:00:00.

Kroměříž - pobočka ČNS

Zeman - obnovení budovy mincovny 1998 - biskup Karel Liechtenstein, raziči, písmo / budova, znak, písmo, Sign., Ag999, 50mm, 50.389g, FM.11A, patina, etue

Zachovalost: Proof