ČNS Praha, 66. aukce

Malátová - 25 let pobočky 1952/1977 - replika Av.

Položka 2281
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Docílená cena: 1 000 Kč

Pátek 11.9.2015, 22:00:00.

České Budějovice - pobočka ČNS

Malátová - 25 let pobočky 1952/1977 - replika Av. tolaru Rudolfa II./ znak města, vročení, opis, Sign., Punc., pat. Ag900, 42mm, 28.513g, BK.1, 50ks RR!