ČNS Praha, 65. aukce

Nesign. - Husův tolar - litý b.l. (cca 18.století) -

Položka 993
Vyvolávací cena: 1 600 Kč
Docílená cena: 0 Kč

Pátek 10.4.2015, 22:00:00.

Církevní medaile - Mistr Jan Hus

Nesign. - Husův tolar - litý b.l. (cca 18.století) - poprsí zprava, nápis a opis / Hus na hranici, nápis, dva opisy, Ag 42mm, 22.645g, Don.3453, Katz.71-pod.

Zachovalost: -1/1-