Pátek 10.4.2015, 22:00:00.
Teplá - kanonie premonstrátů
Účelová známka b.l., Sign.Pichl-Praga, Znak v kartuši zdobené mitrou a berlou / 3-řádkový nápis a věnec, mosaz 31 mm, 7.932g, just., skvrnka, patina R!