Pátek 10.4.2015, 22:00:00.
Rajhrad na Moravě - opat Günther Johann
Scharff - AE pamětní medaile 1880 - poprsí opata zleva, opis / budova kláštera, znak, opisy, Sign., 54mm, 68.677g, krásná patina, téměř