Příjem limitů končí:Pátek 10.4.2015, 22:00:00.
Praha - Vršovice
Svěcení zákl.kamene kostela sv.Václava 20.V.1929, Nesign., bronz 30 mm, Přib.722b, krásná patina, původní etue