ČNS Praha, 65. aukce

AE Antoninianus

Položka 456
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Docílená cena: 1 900 Kč

Pátek 10.4.2015, 22:00:00.

Probus, 276 - 282

AE Antoninianus, Rv:"ADVENTVS.AVG.", císař na koni zleva, S.3238A, RIC.157 - mincovna Řím - 4.dílna - blíže nedat., původní postř., krásná patina, téměř