Pátek 10.4.2015, 22:00:00.
Československo, období 1945 - 1992
Španiel - velká medaile na 10 let ČSR 1928 (R1973) - sv.Prokop orá s čertem, havíř / český lev, sv.Václav s rytíři, Sign., Nepunc. (Au986), 28mm, 13.414g