ČNS Praha, 65. aukce

Praha - pamětní medaile náčelníka generálního štábu

Položka 2850
Vyvolávací cena: 120 Kč
Docílená cena: 120 Kč

Pátek 10.4.2015, 22:00:00.

Česká republika - vyznamenání, medaile a odznaky AČR

Praha - pamětní medaile náčelníka generálního štábu AČR - číslo "258", Sign.Vitanovský, zlac.bronz 40mm, F-Š.neuvádí, poškozená kapsle, původní etue

Zachovalost: Proof