Příjem limitů končí:Pátek 10.4.2015, 22:00:00.
Československo - různé
SNB - pamětní medaile 30 let SNB (1975), Kub.A.6, zlacený smaltovaný bronz se stuhou, Nesign., dvě stužky, původní etue