Pátek 10.4.2015, 22:00:00.
Sportovní medaile, plakety a odznaky
Praha 1950 - chodecký závod Praha-Poděbrady - mistr. ČSR v chůzi na 50km, Nesign., zlacený bronz 31x45 mm, pozlacení částečně setřeno