Příjem limitů končí:Pátek 10.4.2015, 22:00:00.
Nesign. - vlak na mostě, okřídlené kolo, opis / císařský znak, opis b.l., postříbřený bronz 26 mm s původním ouškem, pěkná patina, téměř