Příjem limitů končí:Pátek 10.4.2015, 22:00:00.
Německo - BRD
Gross Friedrichsburg 1991 - výročí založení pruské kolonie na pobřeží Guinee, Nesign., zlacený bronz 40 mm, kapsle s označením výrobce