Pátek 10.4.2015, 22:00:00.
Medaile a odznaky spolků vysloužilců (veteránů)
Třešť 1900 - svěcení praporu spolku Leopolda svob. pána ze Šternbachů a Luttachů, Sign.Šmakal, cín 34 mm s původním raženým ouškem, dr.hr., dr.rysky, patina