Pátek 10.4.2015, 22:00:00.
Medaile a odznaky spolků vysloužilců (veteránů)
Praha Vršovice 1895 - 20 let trvání spolku veteránů 23.6., Nesign., cín 33 mm, původní ouško odstraněno, Indra.str.51, hrany, patina