Pátek 10.4.2015, 22:00:00.
Medaile a odznaky spolků vysloužilců (veteránů)
Praha Jinonice a okolí 1892 - svěcení praporu 15.8., Nesign., cín 30 mm s původním raženým ouškem, Indra.str.41, nep.skvrnky, patina, lakováno, téměř