Pátek 10.4.2015, 22:00:00.
Medaile a odznaky spolků vysloužilců (veteránů)
Praha Holešovice a Bubny - spolek arciv. Albrechta - nedat., Nesign., postř.mosazný plech 35/42 mm se závěsem a stužkou