Pátek 10.4.2015, 22:00:00.
Medaile a odznaky spolků vysloužilců (veteránů)
Praha 1906 - IV.sjezd vševysloužilecký v Praze 9.6., Sign.Šmakal, mosazný plech 36x40 mm se zavíracím špendlíkem, Indra.neuvádí, patina, téměř