Pátek 10.4.2015, 22:00:00.
Medaile a odznaky spolků vysloužilců (veteránů)
Praha 1896 - 25 let trvání spolku císaře Maxmiliana, Sign.Pichl, bronz 45mm, 43.125g, Indra.str.47, hrany, dr.rysky, pěkná patina R!