Pátek 10.4.2015, 22:00:00.
Medaile a odznaky spolků vysloužilců (veteránů)
Praha VII. 1893 - Spolek domobranců - upomínka na založení 13.8., Nesign., cín 30 mm s původním raženým ouškem, nep.hr., patina