Pátek 10.4.2015, 22:00:00.
Medaile a odznaky spolků vysloužilců (veteránů)
Moravské Budějovice 1889 - svěcení praporu 10.6., Nesign., zlacená mosaz 34 mm s původním raženým ouškem, Indra.str.44