Příjem limitů končí:Pátek 10.4.2015, 22:00:00.
Medaile a odznaky spolků vysloužilců (veteránů)
Korneuburg 1871 - svěcení praporu 9.7., Nesign., cín 33 mm, původní ouško odstraněno, patina