Pátek 10.4.2015, 22:00:00.
Medaile a odznaky spolků vysloužilců (veteránů)
Klostergrab (Hrob) 1888 - 25 let trvání spolku 24.6., Nesign., zlacený bronz 27 mm s původním raženým ouškem, Indra.str.39