Pátek 10.4.2015, 22:00:00.
Medaile a odznaky spolků vysloužilců (veteránů)
Hoření Hamr pod Muchovem (u Semil) 1897 - svěcení praporu 27.6., Nesign. (patrně Šmakal), cín 34 mm původní ouško ulomeno, Indra.str.39, dr.hr., patina