ČNS Praha, 65. aukce

Boskovice 1912 - 40 let trvání spolku 11.8.

Položka 2482
Vyvolávací cena: 150 Kč
Docílená cena: 260 Kč

Pátek 10.4.2015, 22:00:00.

Medaile a odznaky spolků vysloužilců (veteránů)

Boskovice 1912 - 40 let trvání spolku 11.8., Nesign., hliník 30 mm s původním raženým ouškem, Indra.str.36, dr.vady materiálu, dr.hr., dr.rysky, patina

Zachovalost: -1/1-