Příjem limitů končí:Pátek 10.4.2015, 22:00:00.
Medaile a odznaky spolků vysloužilců (veteránů)
Kříž válečných veteránů b.l., Nesign., zlacený bronz 35x35 mm se zlaceným středovým medailonem a původní stuhou