Pátek 10.4.2015, 22:00:00.
Odznaky - Pražské vzorkové veletrhy
(5.) vzork.veletrh - podzim 1922 - protektor.odznak, Sign.Pecák, Punc., Ag 36 mm s poškozeným zavíracím špendlíkem, zdobeno 41 českými granáty (1 chybí) RR!