ČNS Praha, 65. aukce

4. vzork.veletrh - jaro 1922 - protektorský odznak

Položka 2445
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Docílená cena: 2 400 Kč

Pátek 10.4.2015, 22:00:00.

Odznaky - Pražské vzorkové veletrhy

4. vzork.veletrh - jaro 1922 - protektorský odznak, Nesign., Nepunc., Ag 30 mm se zavíracím špendlíkem, zdobeno 10 většími českými granáty RR!

Zachovalost: 1