Pátek 10.4.2015, 22:00:00.
Odznaky - Pražské vzorkové veletrhy
4. vzork.veletrh - jaro 1922 - protektorský odznak, Nesign., Nepunc., Ag 30 mm se zavíracím špendlíkem, zdobeno 10 většími českými granáty RR!