ČNS Praha, 65. aukce

Zbraslav-Jíloviště 1925 - závody Autoklubu RČs 13.4.

Položka 2439
Vyvolávací cena: 800 Kč
Docílená cena: 800 Kč

Pátek 10.4.2015, 22:00:00.

Motoristické medaile a plakety

Zbraslav-Jíloviště 1925 - závody Autoklubu RČs 13.4., Sign.TL(?), Punc., patinované stříbro 50mm, 51.168g, dr.hr., vlas.škr.