ČNS Praha, 65. aukce

Napoleon I. - dokončení Vítězného oblouku 1836 -

Položka 2394
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Docílená cena: 1 600 Kč

Pátek 10.4.2015, 22:00:00.

Francie, Napoleon I. - jako císař, 1804 - 1815

Napoleon I. - dokončení Vítězného oblouku 1836 - poprsí zprava, opis / Vítězný oblouk, opisy, Sign. Vivier/Leveque, měď 25mm, 7.835g, krásná patina