Pátek 10.4.2015, 22:00:00.
Karel X. - jeton na korunovaci v Remeši 29.V.1825 - poprsí zleva, opis / korunovační scéna, písmo, Sign. Gayard, Nepunc., Ag 14mm, 2.256g, vady mater., patina