Pátek 10.4.2015, 22:00:00.
Francie, Napoleon I. - jako konzul, 1799 - 1804
Havanne - Základ.kámen Velkého náměstí v Lyonu 1800 - poprsí zleva, opis a nápis/ 8-řádkový nápis ve věnci, Sign., Cu 43mm, 41.222g, Zeitz.neuvádí, krásná patina