ČNS Praha, 65. aukce

Chemapol b.l. - stylizovaný pohled na Prahu

Položka 2378
Vyvolávací cena: 650 Kč
Docílená cena: 650 Kč

Pátek 10.4.2015, 22:00:00.

Česká republika

Chemapol b.l. - stylizovaný pohled na Prahu, znak / emblém a nápis, Nesign., zlacené Ag990, 42x23 mm, 50.221g, původní etue, atest Puncovního úřadu v Praze