ČNS Praha, 65. aukce

Replika dvoutolaru Štěpána Šlika pro Montréal 1966

Položka 2362
Vyvolávací cena: 400 Kč
Docílená cena: 420 Kč

Pátek 10.4.2015, 22:00:00.

Replika dvoutolaru Štěpána Šlika pro Montréal 1966, Nesign., Punc., Ag900, 42mm, 25.819g, pěkná patina