Příjem limitů končí:Pátek 10.4.2015, 22:00:00.
Mšeno
M.Vitanovský - 100 let úmrtí Prof.J.L.Píče 2011 - poprsí mírně zleva, vročení, opis / městský znak, písmo, Sign., Punc., patinov. Ag 40mm, 34.001g, etue