Pátek 10.4.2015, 22:00:00.
Šejnost Josef, 1878 - 1941
AE Medaile na dokončení velechrámu svatého Víta 1929 - sv.Václav čelně, nápis / budova katedrály, zemské znaky, nápis a opis, Sign., bronz 70 mm, patina