Pátek 10.4.2015, 22:00:00.
Scharff Anton, 1845 - 1903
Theodor Sickel - profesor na vídeňské universitě 1887 - poprsí zprava, opisy / alegorie, nápisy, Sign., měď 58 mm, Bach.134a, hr., krásná patina