ČNS Praha, 65. aukce

AE pražská Svatojosefská medaile b.l. - svatý Josef

Položka 2267
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Docílená cena: 1 500 Kč

Pátek 10.4.2015, 22:00:00.

Guillemard Antonín, 1747 - 1812

AE pražská Svatojosefská medaile b.l. - svatý Josef s Ježíškem, opis / 8-řádk. něm. nápis, Sign., 42mm, 18.946g, PG.206, nep.hr., krásná patina, téměř RR!