ČNS Praha, 65. aukce

AE pražská Salvátorská medaile b.l. - Kristus zprava

Položka 2266
Vyvolávací cena: 420 Kč
Docílená cena: 0 Kč

Pátek 10.4.2015, 22:00:00.

Guillemard Antonín, 1747 - 1812

AE pražská Salvátorská medaile b.l. - Kristus zprava, opis / svatý Antonín Paduánský, opis, Sign., 41mm, 20.220g, PG.193, dr.hr., dr.rysky, skvrnky, patina R!

Zachovalost: 2/2