Pátek 10.4.2015, 22:00:00.
Babka Karel, 1880 - 1953
Kroměříž 1848/1948 - kostel sv.Jana Křtitele, znak, vavříny, nápis, Sign., patinovaný jednostranný bronz 92x84 mm, poškozená původní etue