ČNS Praha, 64. aukce

1/3 Dukátu b.l. - kremnická svatojiřská medaile -

Položka 427
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Docílená cena: 2 000 Kč

Pátek 12.12.2014, 22:00:00.

Církevní medaile

1/3 Dukátu b.l. - kremnická svatojiřská medaile - sv.Jiří na koni doprava, opis / loď na rozbouřeném moři, opis, Nesign. (cca 18.století), Punc., 1.377g