ČNS Praha, 64. aukce

Havelka - Za zásluhy o rekonstrukci Nár.divadla 1983

Položka 418
Vyvolávací cena: 2 600 Kč
Docílená cena: 3 000 Kč

Pátek 12.12.2014, 22:00:00.

Československo, období 1945 - 1992

Havelka - Za zásluhy o rekonstrukci Nár.divadla 1983 - budovy ND, emblém, vročení / triga, emblém a nápis, Sign., Punc., Au 900, 19mm, 3.263g, nep.hr.