ČNS Praha, 64. aukce

Španiel - malá svatováclavská medaile 1929 (R1973) -

Položka 417
Vyvolávací cena: 3 600 Kč
Docílená cena: 17 000 Kč

Pátek 12.12.2014, 22:00:00.

Československo, období 1945 - 1992

Španiel - malá svatováclavská medaile 1929 (R1973) - sv.Václav na koni zleva, andělé / stojící sv.Václav, opis, Sign.OŠ-ZK, Nepunc. (Au986), 20mm, 3.504g