ČNS Praha, 64. aukce

Španiel - střední svatováclavská medaile 1929 (R1973)

Položka 416
Vyvolávací cena: 10 000 Kč
Docílená cena: 26 000 Kč

Pátek 12.12.2014, 22:00:00.

Československo, období 1945 - 1992

Španiel - střední svatováclavská medaile 1929 (R1973) - sv.Václav na koni zleva, andělé/ stojící sv.Václav, opis, Sign.OŠ-ZK, Nepunc. (Au986), 25mm, 10.237g