ČNS Praha, 64. aukce

Hospodářská společnost pro Král. české - Za zásluhy

Položka 411
Vyvolávací cena: 40 000 Kč
Docílená cena: 77 000 Kč

Pátek 12.12.2014, 22:00:00.

Čechy, 2. polovina 19. století

Hospodářská společnost pro Král. české - Za zásluhy, b.l. - korunovaný český lev, opis/ výstavní exponáty, opis, Sign.AK, Punc., Au750, 34.714g, nep.rysky RR!